Hemen Başvur

Vodafone Kampanyaları:

Vodafone ile her eve internet geliyor!

Vodafone evde internet şimdi 49,90TL’den başlayan fiyatlarla!

Kampanyaya katılım 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone Ev İnterneti - DSmart Kampanyası

Vodafone Dsmart İnternet Kampanyası

Vodafone ile her eve internet geliyor! DSmart ile birlikte. Vodafone evde internet şimdi 66,90TL’den başlayan fiyatlarla!

Fiyatlar

vodafone İnternet Satış

Şartlar

Vodafone D Smart Kampanyası

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya 31.05.2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece yeni bireysel aboneler yararlanabilir.
 • TV’li Fibermaxlı Evler Kampanyası ile aboneler ile aboneler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak www.vodafone.com.tr internet sitesinde ilgili pakette duyurulan fiyattan faturalandırılır. İlk 12 ay için belirtilen fiyatlar, abonelik başlangıcından itibaren kesilecek 12 aylık fatura dönemi boyunca uygulanır.
 • Bu kampanya dahilinde, kampanya içerisindeki paketlerde paketler arası geçişe veya başka Vodafone Net tarifelerine geçişe izin verilmemektedir. Abonenin farklı paket veya tarifelere geçiş yapmak istemesi halinde, Abonenin bu taahhütnameden caydığı kabul edilecek ve bu taahhütname kapsamında belirtilen cayma bedelleri  Aboneye uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu Abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
 • Abonenin aldığı tablet ile ilgili teknik sorunlarda abone kullanımından kaynaklı arızalar dışında Vodafone Net sorumluluğu yanında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları da geçerli olmaktadır. Abonenin kampanya kapsamında almış olduğu tabletin kaybolması ve/veya çalınması halleri Vodafone Net Abonelik Sözleşmesi’ni ve/veya Taahhütname’yi sona erdirmek ve/veya internet hattını iptal etmek için haklı sebep teşkil etmeyecek ve Taahhütname hükümleri aynen devam edecektir. Yasal cayma süresi içinde, kutusu açılmış cihazların iadesi alınmamaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Vodafone Net cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan hizmet bedeline ilişkin fatura tutarının en fazla 500 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin yer aldığı  faturanın Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77 numaralarına fakslanması gerekmektedir.
 • Bu Kampanyaya katılan abonelere Doğan TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş. (“D-Smart”) tarafından sunulan D-Smart TV Hizmetine ilişkin Abonenin seçmiş olduğu internet paketine göre D-smart Hoşgeldin Paketi veya D-Smart Aile Spor Paketi Kampanya şartları doğrultusunda hediye edilecektir. Abone D-Smart TV Hizmetine ilişkin D-Smart ile abonelik sözleşmesi imzalayacak ve Abonenin D-Smart TV Hizmeti’nden faydalanabilmesi için Abone lokasyonundaki iç kurulum (uydu alıcısı ve kablolama) hizmeti D-Smart tarafından ücretsiz sağlanacaktır. Abone lokasyonunda dış kurulumun gerekli olması halinde dış kurulum D-Smart tarafından ücretli olarak sağlanacaktır. Abone bu kurulum bedelini D-Smart ile arasındaki abonelik sözleşmesi doğrultusunda D-Smart’a ödeyecektir.
 • D-Smart TV hizmeti ile ilgili konularda Abonenin D-Smart müşteri hizmetleriyle temasa geçmesi gerekmektedir. İşbu kampanya kapsamındaki D-Smart TV hizmetine ilişkin Vodaofone Net’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında 400 TL değerindeki modem abonelik süreci boyunca Abonenin kullanımı için Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır. Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar 2 (iki) yıllık garanti süresince garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından Abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Vergiler dahil 400 TL’lik tüm kurulum hizmetleri Aboneye kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Kampanya dahilindeki tüm paketler için upload hızı 5 Mbps ve (upload) adil kullanım noktası 50 GB’tır.  Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (upload), adil kullanım noktasını (50 GB) aştığında, upload hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda Aboneye tekrar paketlerin ilk upload hızından (5 Mbps) hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Adil kullanım kotalı (AKN’li) olarak belirtilen paketler için, Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download),  seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 24 Mbps’lik paketlerde 8 Mbps, 50 Mbps’lik paketlerde 16 Mbps ve 100 Mbps’lik pakette 24 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu paketin download hızından hizmet verilmeye devam edilecektir. Gece 02:00-08:00 arası internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
 • Aboneler, yılda en fazla 2 kez, tek seferde 90 ve toplamda 180 günü aşmayacak şekilde İnternet hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • 28.08.2018 itibariyle Borç nedeniyle kesilen internet hizmetinin yeniden açılması durumunda tüm vergiler dahil 29,9 TL işlem ücreti yansıtılacak olup, bir takvim yılı içerisinde ilk açma-kapama bedeli alınmayacaktır.
 • Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde internet hizmetini dondurmayı talep etmesi durumunda, hizmeti sadece Vodafone Net nezdinde dondurulacak, Abone D-Smart TV hizmeti almaya devam edecektir.
 • Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde yeni adrese taşınması ve Aboneye taşındığı yeni lokasyonda Abonenin mevcut altyapısı üzerinden aldığı internet hizmetinin sunulamaması durumunda, Abone yeni lokasyonunun desteklediği altyapı üzerinden verilen ve D-Smart TV Paketini içeren kampanyaya geçmekle yükümlüdür. Bu durumda  abonenin internet hizmetiyle ilgili taahhüdü yenilenir ancak D-Smart TV Paketi kaldığı yerden devam eder. Abonenin yeni lokasyonunun desteklediği altyapı üzerinden verilen ve D-Smart TV Paketini içermeyen kampanyalara geçmek istemesi durumunda Abonenin mevcut hizmeti iptal edilecek, bu taahhütnameden caydığı kabul edilecek ve bu taahhütname kapsamında belirtilen cayma bedelleri Aboneye uygulanacaktır.
 • Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde yeni adrese taşınması ve Vodafone Net tarafından sunulan internet hizmetlerini kullanmaya devam etmesi durumunda tüm vergiler dahil 100 TL nakil ücreti yansıtılacaktır.
 • Hat açma-kapama, hat dondurma, nakil, devir (Sair işlemlerden doğan bedeller) talepleri için Aboneye yansıtılacak güncel ücretlerin güncellenmesi durumunda yeni ücretler www.vodafone.net.tr internet sitesinde yayınlanmaktadır.
 • Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde internetini devretmek istemesi durumunda Vodafone Net tarafından gerçekleştirilen devir işlemi sadece internet hizmeti için geçerli olacaktır,  Abonenin D-Smart nezdindeki aboneliği devam edecek ve  devir işlemleri Abonenin sorumluluğunda olacaktır. D-Smart TV hizmetiyle ilgili Abone dondurma, devir, nakil ve  diğer talepleriyle ilgili, D-Smart ile iletişime geçmelidir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde Abonenin internet aboneliğini sonlandırmak istemesi halinde, Kampanya kapsamında hediye olarak sunulan D-Smart TV hizmeti de iptal edilecektir ve bu taahhütname kapsamında belirtilen cayma bedelleri Aboneye uygulanacaktır.  Bu Kampanya süresi sonunda veya Abonenin internet hizmetini dondurması halinde D-Smart TV Hizmetinin sunulmaya devam edilmesinden dolayı ücretsiz D-Smart aboneliğinin sona erdiği ilgili aydan itibaren D-Smart TV Hizmeti iptal ettirilmeyecek olup, Abone TV Hizmetine ilişkin D-Smart tarafından belirlenen bedeller üzerinden ücretlendirilecektir. Abonenin Kampanya süresi sonunda D-Smart Hizmetini iptal etmek istemesi halinde D-Smart ile iletişime geçmelidir.
 • Abonenin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğini taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, varsa cihaz bedelleri, alınmayan aktivasyon ücretleri, başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Aboneliğin sona ermesi durumunda, modemin çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak abonelik iptalini takiben 10 (on) gün içinde Vodafone Net tarafından bildirilen kargo firmasına Vodafone Net’e gönderilmek üzere Abone tarafından teslim edilmesi gerekmektedir. Bu koşullara uyulmaması durumunda, modem bedeli Aboneye belirtilen son gönderim süresini takip eden ilk fatura döneminde faturalandırılır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra Abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler Aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, TV’li Fibermaxlı Evler Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.
 • Başvuru Formu

  TIKLA ARA